bezpiecznie z dzieckiem

dla dzieci opaska na rękę

bezpiecznie z dzieckiem

Minęły święta Wielkanocne i wszyscy spokojnie wróciliśmy do domów … ideologicznie to cudowne uczucie wypocząć i z radością a zarazem tęsknota do miejsca wrócić z urlopu. Poruszając się w tym temacie chcieliśmy zasygnalizować iż w trakcie tych wyjazdów pamiętajcie o swoich pociechach. W święta mięliśmy przedsmak tego co dzieje się na bulwarach i w miejscach publicznych.

Duża ilość ludzi w jednym miejscu, zatłoczone trakty komunikacyjne to prosty przyczynek do zagubienia dziecka. To właśnie nasze maluchy mają nieposkromioną fantazję czemu niestety nie towarzyszy świadomość zagrożenia.

W tak dużych skupiskach nie trudno o chwilę nieuwagi czego konsekwencje są nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Obserwując zachowanie maluszków łatwo się domyślić, że ich zabawa jest kontrolowana wyłącznie przez rodziców i jeśli tylko zabraknie ich uwagi w oczach dzieci pojawia się strach i poszukiwanie. Pamiętajcie że w tłumie bardzo łatwo pomylić kierunki tym bardziej na wysokości oczu widząc wyłącznie nogi innych ludzi.

To chwile stresu, które wielokrotnie zamieniają się w długie poszukiwania i oczekiwania w trakcie których pojawiają się skrajne emocje.

Drodzy rodzice, bądźcie uważni i pamiętajcie o potrzebach swojego dziecka a ponadto zróbcie im prezent kupując kolorową opaskę bezpieczeństwa, załóżcie im opaskę na rączkę i cieszcie się chwilą.

Dzięki naszym opaskom nie możesz sobie zagwarantować spokoju, ale możesz być pewny, że jeśli coś się wydarzy to osoby pomocne skorzystają z informacji jaką dziecko będzie miało zapisane na opasce.

bezpiecznie z dzieckiem
5 (100%) 1 vote