Siband - producent opasek na rękę dla dzieci | Nowe opakowania opasek NIEZGUBEK marki Siband
2147
single,single-post,postid-2147,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

Nowe opakowania opasek NIEZGUBEK marki Siband

opakowania pojedyncze i zbiorcze opasek Siband

19 kwi Nowe opakowania opasek NIEZGUBEK marki Siband

Od dzisiaj opaski Siband mają nowe opakowanie. Nową koncepcję i design opakowania został opracowany z myślą o Was drodzy klienci :).

Co to znaczy ?

Dla klientów indywidualnych tj. naszych Najmłodszych użytkowników opasek, stworzyliśmy nowe kolorowe opakowanie, które ma wzmocnić odbiór emocjonalny najmłodszych – uśmiech dzieci to wielkie szczęście dla nas osobiście.

Dodaliśmy czytelną instrukcję otwierania opasek dla osób, które po raz pierwszy mają z nimi do czynienia.

Dla klientów biznesowych cenną informacją jest z pewnością fakt iż nasze opaski są pakowane w pięciopak zrywkowy. To oznacza, że opaski trafiają do kartonu zbiorczego połączone ze sobą na taflach po 5 sztuk. W bardzo łatwy sposób oddziela się kolejne opaski od siebie w związku z czym dystrybuowanie (rozdawanie) NIEZGUBEK jest proste i szybkie.

Ponadto dodaliśmy w górnej części opakowania możliwość zawieszenia opaski dzięki tzw. eurozawieszce.

  opakowanie opasek siband opakowanie z eurozawieszką opakowania pojedyncze i zbiorcze opasek Siband jak pakowane są opaski Siband sposób pakowania opasek Siband opakowanie opasek na rękę markiSiband opaski dla dzieci marki Siband - opakowanie nowoczesne i designerskie opakowanie opasek Siband

opakowanie zrywkowe opasek Siband

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz