Nowość na rynku – Siband® UV

opaska UV zmieniająca kolor

Nowość na rynku – Siband® UV

Po udanym debiucie na targach RemaDays Warsaw 2019, na rynku oficjalnie zawitał nasz najnowszy projekt – opaska Siband® UV, która oferuje jeszcze więcej korzyści dla użytkowników i biznesu.

Opaska Siband® UV powstała z myślą o firmach, dla których takie wartości, jak: bezpieczeństwo, zdrowie i rodzina, mają kluczowe znaczenie. Opaska pełni funkcję oryginalnego identyfikatora, umożliwiając szybką identyfikację dziecka i kontakt z rodzicem w przypadku zgubienia się oraz podjęcie właściwej interwencji lekarskiej. Dodatkowo, sygnalizuje opiekunom, że poziom promieniowania UVA lub UVB stał się niebezpieczny dla zdrowia. Białe zapięcie opaski zmienia wówczas kolor na intensywną czerwień.

Podobnie, jak w przypadku standardowych niezgubek Siband®, nowe opaski Siband® UV można dowolnie personalizować, umieszczając na całej powierzchni wybraną grafikę, np. logo firmy, slogan reklamowy czy ilustrację. Połączenie wyjątkowych właściwości użytkowych ze swobodą personalizacji, pozwala na wykorzystanie Siband® UV jako:

  • kreatywny gadżet firmowy, zrywający z opatrzonymi, mało przydatnymi formami
  • element akcji promującej bezpieczeństwo w regionie
  • oryginalny nośnik reklamy, docierający poprzez dzieci do ich opiekunów
  • wartościowy gift dla gości, kontrahentów, klientów czy pracowników
  • znacznie więcej niż identyfikator podczas eventu firmowego
  • skuteczne narzędzie budowania świadomości marki
  • wyróżnik marki, dający przewagę nad konkurencją

Spersonalizowane opaski Siband® UV wspierają budowanie wizerunku nowoczesnej, odpowiedzialnej marki, która dba o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, pracowników, kontrahentów i ich dzieci.

Co jeszcze warto wiedzieć o Siband® UV?

Opaski Siband® UV są bezpieczne dla zdrowia dziecka, co potwierdza atest PZH. Nie zawierają PCV, lateksu ani innych, toksycznych i uczulających substancji. Produkcja odbywa się w Polsce. Materiał jest lekki, miękki, hipoalergiczny, delikatny dla skóry, dlatego opaski są chętnie noszone przez dzieci. Można je zdejmować i zakładać wielokrotnie bez obaw o uszkodzenie materiału. Przetrwają zabawy w słońcu, śniegu, słonej i chlorowanej wodzie. Idealnie pasują na dziecięcy nadgarstek (2-9 lat), ale możemy je dostosować również do nadgarstka osoby dorosłej.

Jeśli szukasz nowatorskiego gadżetu reklamowego, dostarczającego wartość dodaną, Siband® UV sprawdzi się w 100%.