Opaska NIEZGUBKA UV – zmieniająca kolor

W 2019 roku, do rodziny opasek Siband® dołączyła nowość – Siband® UV. To oryginalny i użyteczny gadżet, który zapewnia dzieciom podwójną ochronę, a firmom umożliwia skuteczną realizację idei odpowiedzialnego, nowoczesnego biznesu.

NIEZGUBKI UV

Siband® UV oferuje wszystkie korzyści standardowej niezgubki Siband®, a dodatkowo sygnalizuje opiekunom, że poziom promieniowania UVA lub UVB stał się niebezpieczny dla zdrowia dziecka. Białe zapięcie zmienia wówczas kolor na intensywną czerwień. Podwójna ochrona, którą zapewnia Siband® UV,  jeszcze lepiej wpisuje się w ideę dbania o bezpieczeństwo – tak ważną dla wielu współczesnych firm.

Aktywne zapięcie opasek UV zmieni kolor pod wpływem promieni słonecznych.

Podobnie jak standardowe niezgubki Siband®, nowe opaski Siband® UV można dowolnie personalizować, umieszczając na całej powierzchni wybraną grafikę, np. logo firmy, slogan reklamowy czy ilustrację. W efekcie powstaje kreatywny i użyteczny gadżet firmowy, zrywający z opatrzonymi, mało przydatnymi formami, o których szybko się zapomina.

 

Spersonalizowana na potrzeby danej firmy czy konkretnego przedsięwzięcia Siband® UV, komunikuje odbiorcom: „Dbam o najmłodszych”, „Kształtuję prawidłowe nawyki”, „Zwiększam świadomość społeczną”. Dla dziecka, opaska stanowi atrakcyjny prezent, a dla opiekuna – istotny element każdego wyjścia zarówno do zatłoczonych, jak i mocno nasłonecznionych miejsc. Oznacza to, że może ona towarzyszyć Twoim klientom, partnerom i ich rodzinom… zawsze.

 

Warto budowanie wizerunku oprzeć na działaniach autentycznych i wartościowych. W ten sposób, klienci wielokrotnie przypomną sobie o marce, która wspiera ich w dbaniu o bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych.

Jak i kiedy opaska NIEZGUBKA w wersji UV zmienia kolor ?
Atuty Siband

atest PZH

ceniony w całej Europie atest PZH

od 300 szt.

produkujemy również małe ilości

czas

krótkie terminy produkcyjne

materiał

delikatny dla skóry dziecka

hipolergiczny

brak związków alergizujących

personalizacja

po opasce można pisać dowolnym długopisem (wyłączając żelowe) - nie trzeba stosować specjalistycznych markerów

trwałość

materiał się nie drze, jest elastyczny

wielorazowe

zapięcia stworzone aby możliwe było wielorazowe korzystanie z opaski

kolor

zapięcia które zmieniają kolor pod wpływem silnych promieni słonecznych UV

  • Wielu rodziców bagatelizuje prawdziwy i jakże życiowy problem którym jest zagubienie dziecka. Wielu rodzicom wydaje się to niemal niemożliwe i nieodpowiedzialne a wręcz negują rodziców którym się to przydarzyło. Rodzice piszą do nas opowiadają swoje historie przepełnione emocjami. Czytając i analizując przebieg zdarzeń jesteśmy przekonani,......

  • Zbliżają się wakacje – okres, w którym bezpieczeństwo dzieci nabiera szczególnego znaczenia. Dzięki nowej opasce niezgubce Siband® UV, znacznie obniżysz ryzyko nie tylko zaginięcia dziecka w zatłoczonym kurorcie, ale również doznania groźnych poparzeń słonecznych.    Dzieci najczęściej nie są świadome zagrożeń wynikających z promieniowania UV,......

  • Nowe możliwości dla agencji reklamowych! Masz dość sztampowych, nudnych, nieprzydatnych gadżetów? Zaskocz swoich partnerów biznesowych i zaoferuj im nowy, nietypowy nośnik reklamy, który zapewnia stały kontakt z marką i dostarcza użytkownikom wartość dodaną. W 2019 roku, rodzina opasek niezgubek Siband® powiększyła się o Siband® UV......