Wspomnienia z targów reklamy i gadżetów

opaska na rękę dla dzieci i kawa

Wspomnienia z targów reklamy i gadżetów

Wracając wspomnieniami do targów #RemaDays2016, chcieliśmy Państwu serdecznie podziękować za miłe spotkanie. To była dla nas niesamowita przygoda i mile spędzony czas, głownie dzięki tak życzliwemu przyjęciu Siband w gronie Polskich Producentów Gadżetów.

Czujemy się odpowiedzialni za deklaracje jakie Państwu przedstawiliśmy dlatego zapewniamy profesjonalną współpracę również na poziomie działań sprzedażowych.

Chcąc przypomnieć Państwu warunki i korzyści płynące ze współpracy z nami zapraszamy do Strefy dla agencji i dystrybutorów (wymagana jest rejestracja).

Polski Producent Opasek na rękę dla Dzieci.

targi RemaDays 2016 - gadżet od Siband Opaski dla dzieci na rękę opaska wielorazowego użytku Opaski jako gadżet dla dzieci Gadżet targowy od Siband wielorazowego użytku Stoisko na targach reklamy i gadżetów hostessy w kolorze opasek Siband opaska na rękę na filcu  Opaski dla dzieci na targach RemaDays stoisko targowe - opaski Siband opaski na rękę na targach Wizytówka Siband folder targowy Siband gadżet - opaska Siband Prezentacja opasek Siband opaski na targach

Wspomnienia z targów reklamy i gadżetów
oceń tą stronę