NAGRODY MOTYWUJĄ I DODAJĄ ENERGII – GIFTS OF THE YEAR 2018

NAGRODY MOTYWUJĄ I DODAJĄ ENERGII – GIFTS OF THE YEAR 2018

Wróciliśmy z targów Rema Days Warsaw 2018. Mimo iż byliśmy na tych targach już kilkukrotnie tym razem było inaczej.

Zaczęło się kilka dni przed wyjazdem na targi kiedy to dowiedzieliśmy się o zdobyciu 3 miejsca w głosowaniu internetowym na Gadżet Impulsowy – ogromna radość. Tym razem również po raz pierwszy jechaliśmy z zupełnie nowym wystrojem stanowiska targowego które ledwo udało nam się zmieścić do samochodu 🙂 Tym razem również mieliśmy czuliśmy się bardzo swojo wśród wystawców bo wielu z nich już po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać. Tym razem wiele osób które nas odwiedzały miało wiedzę o naszym istnieniu czego wcześniej nie doświadczaliśmy. Z pewnością wynika to z ciężkiej pracy działu sprzedaży i marketingu, ale to naprawdę się czuło i dawało to energię do wielogodzinnej pracy.

Na zakończenie dni targowych w piątek odbyła się konferencja prasowa która była częścią Śniadania Biznesowego i tam właśnie o godzinie 12.00 czekało na nas największe zaskoczenie. NAJWIĘKSZE.

W konkursie Gifts of the Year 2018 były 3 kategorie:

  • Top Fun
  • Top Design
  • Top Idea

Uwierzycie lub nie, ale idąc na to spotkanie chciałem się przekonać kto tak naprawdę dyktuje trendy rynkowe w świecie Gift’ów i okazało się że to właśnie Opaski NIEZGUBKI marki Siband zostały docenione w 2 z 3 kategorii. Odwiedzający targi oraz wystawcy głosując na Gift roku 2018 oddawali głosy właśnie na nasz produkt.

Zdobyliśmy 1 miejsce w kategorii TOP FUN oraz TOP IDEA.

Ten dzień przejdzie do historii naszej firmy i jest wielkim motywatorem do dalszej ciężkiej pracy.