Bezpieczne dziecko – opaska NIEZGUBKA na rączce

opaska zmieniająca kolor niezgubka UV

Bezpieczne dziecko – opaska NIEZGUBKA na rączce

Zbliżają się wakacje – okres, w którym bezpieczeństwo dzieci nabiera szczególnego znaczenia. Dzięki nowej opasce niezgubce Siband® UV, znacznie obniżysz ryzyko nie tylko zaginięcia dziecka w zatłoczonym kurorcie, ale również doznania groźnych poparzeń słonecznych.   

Dzieci najczęściej nie są świadome zagrożeń wynikających z promieniowania UV, dlatego do zadań rodzica należy zabezpieczenie malucha przed poparzeniami słonecznymi, udarem cieplnym i fotostarzeniem się skóry. Żadne kosmetyki nie są w stanie zapewnić 100% blokady dla promieni UV. Trudno jednak zabronić aktywnemu maluchowi zabaw na plaży czy w basenie. Za to można kontrolować czas bezpiecznego przebywania na słońcu.

Najnowsza od Siband® otacza Twoje dziecko podwójną ochroną. Pełni funkcję identyfikatora, a dodatkowo sygnalizuje, że poziom promieniowania UVA lub UVB stał się niebezpieczny. Białe zapięcie opaski zmienia wówczas kolor na intensywną czerwień.

Po obu stronach opaski można zapisać dane teleadresowe oraz inne, ważne informacje o dziecku, np. o grupie krwi, alergiach czy przyjmowanych lekach. Gdy maluch zgubi się na zatłoczonej plaży lub w dużym mieście, opaska przyspieszy identyfikację i kontakt z rodzicem oraz poinformuje służby o konieczności np. natychmiastowego podania leku. Dzięki różnym, atrakcyjnym wzorom, zaprojektowanym przez uznanego ilustratora-pedagoga oraz miękkim, delikatnym materiałom, dzieci chętnie noszą opaski – są ich małym, wakacyjnym skarbem i pierwszą, własną biżuterią. Wszystkie opaski Siband® powstają w Polsce, a ich najwyższe bezpieczeństwo gwarantuje atest PZH. Można je zakładać wielokrotnie. Przetrwają zabawy w każdych warunkach atmosferycznych – na słońcu, w wodzie i w śniegu. Niezależnie od miejsca, do którego jedziecie, opaska NIEZGUBKA spełni swoją rolę w 100%.

Bo bezpieczne dziecko to udany wypoczynek całej rodziny.