Opaska identyfikacyjna na rękę dziecka

Dziecko w opasce ICE Siband

Opaska identyfikacyjna na rękę dziecka

Wielu rodziców bagatelizuje prawdziwy i jakże życiowy problem którym jest zagubienie dziecka. Wielu rodzicom wydaje się to niemal niemożliwe i nieodpowiedzialne a wręcz negują rodziców którym się to przydarzyło.

Rodzice piszą do nas opowiadają swoje historie przepełnione emocjami. Czytając i analizując przebieg zdarzeń jesteśmy przekonani, że to nie jest kwestia nieodpowiedzialności kogokolwiek tylko okoliczności w jakich rodzice z dziećmi się znaleźli.

Wyobraźcie sobie że chcecie komuś pomóc a Wasze dziecko stoi tuż obok … nagle przechodzi inna osoba, którą dziecko uznaje za rodzica bo ma podobny ubiór i biegnie aby go dogonić … małe dziecko, dużo ludzi, chaos … to są chwile rozpaczliwe zarówno dla dziecka jak i rodzica.

Jeśli dacie dziecku w prezencie drobiazg OPASKĘ IDENTYFIKACYJNĄ na której zapiszecie numer telefonu do siebie, jeśli wytłumaczycie dziecku do czego służy taka opaska niezgubka … czas zaginięcia dziecka zdecydowanie skróci się a co ważne emocje które temu towarzyszą będą mniejsze a może nawet nieodczuwalne dla maleństwa.

Pamiętajcie o opaskach identyfikacyjnych – uczcie dzieci ich używania.